2011 m. birželio 10 d., penktadienis

Pajudinkime nebe lašiakus, o raumenis

Prieš gerą mėnesį susibūrusios net šešios futbolo komandos siekė tapti Žemkalnio futbolo lygos nugalėtojomis.
Ir štai nugalėtojai jau aiškūs, rezultatai suskaičiuoti, sportininkai apdovanoti, viskas pamatyta ir aptarta. Laikas pražiopsojusiems ŽFL sužinoti kas ten vyko.

Ką buvo galima pamatyti arba ko nepamatėte:Besikeikiančius sportininkus
Daug burnos išskyrų aikštelėje
Mažumėlę kraujo

Komandų nariai stebino ne tik savo sugebėjimais futbolo aikštelėje, bet ir itin linksma fantazija galvojant pavadinimus („Virginijaus klozetas“, „Didingi farai“, "Za pacany", "Radiatorius"). Į komandų sudėtį įėjo ne tik vaikinai, bet ir dvi merginos, dėl ko galime iš tiesų pasidžiaugti.
Džiaugėsi aišku ne visi, buvo ir nepatenkintų dėdulių bei tetulių. Viena moteris net siūlėsi iškviesti savo draugužius, kai pamatė neblogai pagadintą savo priekinį stiklą. Savaime aišku, kad tai padarė ne mūsiškai. 

Po sunkių kovų, kepinant saulei, lyjant lietui ir plyštant batams didįjį finalą pasiekė keturios komandos: „Virginijaus klozetas“, „Za pacany“, „Radiatoriai: ir „Legolendas“.

Pirmąją vietą iškovojo „Legolendas“ (L.Smalioris, D.Šulnis, G.Rudzinskas, E.Dauparas, L.Čerkauskas, N.Ilgutis)Antrąja vieta džiaugėsi „Radiatoriai“ (V.Kapučinskas, E.Kulbis, I.Maloiška, E.Plėta, K.Klezys, E.Juška)Na ir trečioje vietoje liko „Virginijaus klozetas“ (A.Adamonis, T.Pačekajus, M.Tamoliūnas, G.Čerkesas, D.Vaičaitis, P.Ribokas, A.Jankauskas).


Tikimės, jog visi žaidėjai ir jų sirgaliai liko patenkinti, o tiems, kurie mano galintys varžytis futbolo aikštėje siūlome išmėginti savo jėgas kitų metų ŽFL‘e.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą